Versele-Laga  Globifly

Cena: 24,90 €

Balenie: 400 g

49ada438-8a85-49b9-9a47-b4db3eef8e57jpg

Oropharma GLOBIFLY - výživový doplnok na zlepšenie odolnosti. 

Obsahuje imunoglobulíny (protilátky) prítomné v slepačích vaječných žĺtkoch, ktoré získali odolnosť proti najčistejším ochoreniam holubov. Kurence prichádzajúce do kontaktu s chorobami holubov si proti týmto chorobám vytvárajú protilátky. Protilátky sa následne dostávajú do vajec. Keď sa holubom podávajú vaječné produkty obsahujúce tieto protilátky, získavajú voči týmto chorobám pasívnu imunitu (odolnosť). Prírodné imunoglobulíny z vaječných žĺtkov v doplnku GLOBIFLY výrazne zvyšujú imunitný systém holubov a podporujú rast zdravej črevnej mikroflóry.

Doplnok GLOBIFLY tiež obsahuje živé probiotikum: Bacillus subtilis. Probiotiká zabezpečujú ideálnu rovnováhu črevnej mikroflóry v organizme. Doplnok GLOBIFLY navyše obsahuje aj probiotiká s priaznivym účinkom na zdravie črevnej mikroflóry v organizme.

Doplnok GLOBIFLY tiež obsahuje prírodné vlákniny z citrusových plodov produkujúcich hlienovitú tekutinu podobnú pektínu, ktorá vytvára ochranný povlak na črevných stenách. Tým sa zlepšuje konzistencia trusu a znižuje sa vysúšanie. 

Dávkovánie:

Na navlhčenie obilnej zmesi použitie 1 polievkovú lyžicu doplnku FORM-OIL-PLUS alebo GARLIC OIL od spoločnosti Oropharma na 1 kg krmiva. Pridávajte 1 odmerkovú lyžicu (= 10 gramov) prášku GLOBIFLY, dôkladne premiešajte a nechajte schnúť 1 až 2 hodiny. 
Mladé holuby: zamiešajte do krmiva 3 dni v týždni od odstavenia.
Závodná sezóna dospelých a ročiakov: podávajte aspoň 2 dni v týždni. Ideálne podávajte prvú polovicu týždňa po pretekoch.